Miodobranie w Dolinie Jesionki Dziś zabieramy Was na czerwcowe miodobranie! Podczas pobierania miodu z uli zanurzamy się w świecie pszczół, by zebrać słodki nektar natury. To nie tylko zbieranie miodu, to uczestnictwo w niezwykłym tańcu natury i pracy pszczółek. Dziękuję tym małym, pracowitym bohaterom za ich trud i za ten pyszny dar, który teraz gości w moim słoiku! Może ci się spodobać również Zapomniane zwyczaje: Wyszkubki 22 grudnia, 2022 Letnia Strefa Wiedzy i Relacji – eko-piknik, który połączył Palowice 15 października, 2025 Dlaczego warto przekazać 1,5% podatku na Fundację GaSzo? 9 kwietnia, 2026